APIE MUS

Girion įkurta 2019 metais siekiant naujai pažiūrėti į mus supančios aplinkos tvarkymą. Nepasiteisinantys, bet kažkodėl plačiai taikomi metodai, sodinamos mono kultūros, ribotus išteklius eikvojantys sprendimai nebetinka šiuolaikiniame pasaulyje.

Siekis gyvybiškai svarbus – natūralus kraštovaizdis, vietinės rūšys, dirvožemio tausojimas, gamtos darna ir rekreacija – visa tai koncepcija ieškanti kelio iki kiekvieno namų durų.

Funkcionali  ir sveika aplinka su minimaliomis pastangomis įmanoma tik atsižvelginat į natūralios gamtos dėsningumus bei ciklus. 

Remiantis kartų patirtimi, pirmumas skiriamas lietuviškoms augalų rūšims, tvariems sprendimams, dirvožemio atstatymui, tvariam išteklių naudojimui ir tradicinių miškininkystės priemonių pritaikymui naujose koncepcijose.  

Veikloje buriame specialistus siekiančius, jog kiekvienas žingnis būtų prasmingas — atliktas profesionaliai, teiktų ilgalaikį rezultatą. 

Vizija – specializuotis rekreacijos bei miško takų įrengimo srityse.

Dirbame, kad iš pirmo žviglsnio neįžengiami šabakštynai taptų prieinamiau ir svetingais lankytojams vertinantiems medžių draugiją.