APIE MUS

Girion įkurta 2019 metais siekiant naujai pažiūrėti į mus supančios aplinkos tvarkymą. Nepasiteisinantys, bet kažkodėl plačiai taikomi metodai, sodinamos mono kultūros, ribotus išteklius eikvojantys sprendimai nebetinka šiuolaikiniame pasaulyje. Siekis gyvybiškai svarbus – natūralus kraštovaizdis, vietinės rūšys, dirvožemio tausojimas, gamtos darna ir rekreacija – tai vis dar sunkiai įgyvendiname savo kiemuose, prie namų, sodybose. Mūsu tikslas  – miškininkystės ir ekologijos žinias įgalinti šiems pokyčiams. 

Girion įkūrta remiantis kartų patirtimi, tad pirmumą, skiriame lietuviškoms augalų rūšims, tvariems sprendimams. `Dirvožemio atstatymui esamų išteklių naudojimui ir tradicinių miškininkystės priemonių pritaikymui naujose koncepcijose.   Funkcionali  ir sveika aplinka su minimaliomis pastangomis įmanoma tik atsižvelginat į natūralios gamtos dėsningumus bei ciklus. 

Komandoje buriame miškininkus ir šiai sričiai artimus kolegas. Siekiame, kad kiekvienas darbas sodinimo, pjovimo ar genėjimo būtų atliktas profesionaliai ir teiktų ilgalaikį rezultatą. 

Mūsų ateities vizija – specializuotis rekreacijos bei miško takų įrengimo srityse.

Sirbame, kad iš pirmo žviglsnio neįžengiami šabakštynai taptų prieinamiau ir svetingais lankytojams vertinantiems medžių draugiją.